Apartament 2+1 per shitje te Eleonora,Komuna e Parisit!

2023-05-18 11:50   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 328

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 175 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1+2 tualete ne shitje te Eleonora
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe siperfaqe neto 100.8 m2.
Planimetria eshte e rregullt dhe mireshfrytezuar.
Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta me pamja te lire, larg zhurmave.
Ne cmim perfshihen dhe 3 poste parkimi , nje hapesire 60m2 ne katin -1 .
Prona disponon certifikate pronesie .

Informacione shtese

Siperfaqja
110
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament