APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE KLANI!

2023-03-29 08:24   Real Estate   Tirana   292 views Reference: 39

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 101 100 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, prane TV KLAN, te Oxhaku. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2023.
Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ka shikueshmeri te larte nga rruga kryesore, gje qe e ben te pershtatshem jo vetem per banim por edhe biznes.
Objekti eshte me kushte dhe standarte te larta ndertimi dhe rifiniture per kushte sa me komode jetese.
Cmimi i ofruar per kete apartament eshte me i ulet se vlera mesatare ne kete zone.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
101
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament