APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE LIQENI I THATE!

2023-04-14 10:13   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 157

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 145 000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ne nje pallat te ri, te mireadministruar me ashensor.

Organizohet ne nje korridor shperndares, salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon i cili aksesohet nga salloni dhe dhoma e gjumit matrimoniale.

Apartamenti ka nje mobilim te ri dhe cilesor, te paperdorur me pare, te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, sistem kondicionimi dhe parket ne te gjithe ambientin.

Informacione shtese

Siperfaqja
103
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament