APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK GOLDEN PARK!

2023-05-02 13:50   Real Estate   Tirana   42 views Reference: 219

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 €


Shitet Apartament 2+1+ ballkon tek Kompleksi "Tirana Golden Park", prane Spitalit Amerikan 3, ne nje nga komplekset me cilesore dhe familjare.
Apartamenti organizohet ne : korridorin qe ben shperndarjen e dhomave, nje dhome ndenje+kuzhine me dalje ne ballkon, nje tualet, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon. Apartamenti ka një siperfaqje bruto 77.8 m2 dhe sipërfaqe totale prej 90.9 m2.
Ndodhet në katin e 6-te, të një pallati te ri.
Orientimi apartamentit është Jug-Lindje.
Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament