APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK UNIVERS CITY

2023-04-20 13:18   Real Estate   Tirana   113 views Reference: 182

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 69 500 €


Shitet apartament 2+1 te Univers City, Kompleksi Rezidencial me e ri dhe me i madh ne Tirane qe ofron te gjitha facilitet per nje jetese komode, .Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim, orientuar Lindje-Perendim gje qe e ben nje apartament te ndricuar gjate gjithe dites.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
98
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament