APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK!

2023-05-29 13:55   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 390

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 154 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Botanik.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor
Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje ballkon si dhe nje tualet.

Siperfaqe totale 100m2

Apartamenti eshte teper komod per jetese te qet familjare.

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament