Apartament 2+1+2+ depo per shitje tek Spitali Hygea per 714/m2!

2023-05-18 11:56   Real Estate   Tirana   46 views Reference: 329

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 80 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1+2+ depo, prane Spitalit Hygea ne objekt te ri.

Apartamenti ka siperfaqe totale 111.96m2 dhe siperfaqe neto 97.57m2. Organizohet nga koridor hyres, ambient dite bashke me kendin e gatimit , dy dhome gjumi , dy tualete, depo dhe nje ballkon i cili akesohet nga ambienti i dites dhe nje dhome gjumi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 edhe te fundit te nje pallati me ashensor, te mireadministruar.
Orientim perendim.

Disponon certifikate pronesie.

Informacione shtese

Siperfaqja
111
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament