Apartament 2+1+2 ne shitje prane Fakultetit Ekonomik!

2023-05-05 08:58   Real Estate   Tirana   48 views Reference: 244

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 117 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1+2+ ambient ngrenie me vete, ne shitje tek Rruga e Elbasanit prane vilave gjermane!
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me akses daljeje te menjehershem.

Eshte pjese e nje objekti te ri me 2 ashensor dhe me mirembajtje/administrim perfekt.
Organizohet ne nje korridor hyres ne ambientin e dites, ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete njeri prej te cileve pjese e dhomes matrimoniale. (Te dy tualetet jane me dritare)
Ka planimetri te rregullt katrore dhe te mireshfrytezuar.

Informacione shtese

Siperfaqja
97
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament