Apartament 2+1+2 ne shitje tek komuna e parisit

2023-05-16 13:15   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 310

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 189 000 €


apartament 2+1+2 ne shitje tek komuna e parisit, kristal center
siperfaqe totale 108.9m2
kati i 5-te, orientim lindje
i investuar dhe i mobiluar se fundmi

Informacione shtese

Siperfaqja
109
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament