Apartament 2+1+2 ne shitje tek Myslym Shyri per 1304/m!

2023-05-18 11:16   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 324

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 150 000 € Dakortesuar


Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 ne nje nder zonat me elitare ne Tirane.
Ndodhet ne zonen e Myslim Shyrit ne kat te larte me pamje te lire. Apartamenti organizohet me korridor hyres, ambient dite dhe kuzhine, dy dhoma gjumi edhe dy tualete. Dhoma matrimorniale e cila ka dalje ne ballkon dhe tualet brenda ne te.Ambienti i dites i ka hapesire te bollshme ne pjesen e gatimit dhe dalje ne ballkon.

Ka organizim ideal me siperfaqe neto 107m2 dhe me orientim Perendim.
Eshte pjese e nje objekti te ri me ashensor.

Dispnon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
107
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament