Apartament 2+1+2 ne shitje tek square21

2023-05-16 13:21   Real Estate   Tirana   41 views Reference: 311

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 200 000 €


apartament 2+1+2 ne shitje tek square 21
siperfaqe 108.8m2
kati i 5
planimetri e rregullt dhe funksionale

Informacione shtese

Siperfaqja
109
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament