APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE- RRUGA E KAVAJES!

2023-04-14 11:20   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 158

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 238 000 €


Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1+2 prane Rruges se Kavajes. Apartamenti eshte pjese e nje objekti te ri te sapo perfunduar qe ploteson te gjitha kushtet teknike per nje jetese komode, me nje siperfaqe totale prej 119m2. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, 2 tualete dhe tre ballkone.

Zona ku ndodhet eshte nder te preferuarat per banim me nje cilesi te larte jetese.

Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
119
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament