APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE GOLDEN PARK!

2023-04-03 08:42   Real Estate   Tirana   69 views Reference: 63

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 135 000 €


Shitet Apartament 2+1+2+2 ballkone ne Yzberisht, Kompleksi "Tirana Golden Park", prane Spitalit Amerikan 3, ne nje nga komplekset me cilesore dhe familjare.
Apartamenti organizohet ne : korridorin qe ben shperndarjen e dhomave, nje dhome ndenje+kuzhine me dalje ne ballkon, dy tualete, nje nga te cilet eshte me dritare, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, elektroshtepiaket jane te reja dhe te markave me te mira, sapo jane vendosur edhe kondicioneret. Ka vetem 6 muaj qe po banohet per here te pare.
Apartamenti ka një siperfaqje bruto 92.2m2 dhe sipërfaqe totale prej 106.18m2.
Ndodhet në katin e 3, të një pallati te ri, me ashensor, te miradministruar
Orientimi apartamentit është Jug-Perendim.
Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode. Eshte ne proces hipotekimi!
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
107
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament