APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE XIBRAKU!

2023-07-27 13:32   Real Estate   Tirana   83 views Reference: 500

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 167 000 €


Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial cilesore, katin e dyte te nje pallati ne fazen perfundimtare te punimeve, te Rruga e Elbasanit, prane Restorant Xibraku.
Punimet pritet te perfundojne ne fillim te 2024
Ka nje planimetri ter rregullt dhe eshte i organizuar ne:
Nje sallon se bashku me kuzhinen
Dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me garderobe dhe tualet te brendshem
Nje ballkon te aksesueshem nga dhoma e gjumit
Dy tualete ne total

Ofrohet dhe nje post parkimi ne katin nentoke me cmim ekstra 15 000 Euro.
Disponon kontrate sipermarrje

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
130
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament