Apartament 2+1+2 per shitje tek Bulevardi i Ri!

2023-05-31 14:33   Real Estate   Tirana   116 views Reference: 400

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 155 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1+2 per shitje tek Bulevardi i Ri per 155`000€!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111m2, te organizuar ne korridorin qe ben shperndarjen per ne sallon dhe ambientin e gatimit , 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet dhe 2 ballkone.
Vlen te theksohet cilesia e larte e ndertimit ku fasada eshte e ventiluar, izolimi do te realizohet me lesh guri per mbrojtje akustike dhe termike, sistemi i kondicionimit eshte multisplit, xhamat jane triplex dhe cdo rifiniture e apartamentit eshte e cilesise maksimale. Objekti eshte me 2 ashensore dhe me 3 kate parkim nentoksor.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje

Apartamenti dorezohet ne nentor 2023.

Informacione shtese

Siperfaqja
111
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament