APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK!

2023-05-17 12:05   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 321

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 155 000 € Dakortesuar


Shes apartament luksoz me organizim 2+1+2 ne katin e dyte te banimit tek Kopshti Botanik, prane Xhamise.
Nje nga zonat elitare te Tiranes me pamje dhe ajer te paster.
Eshte totalisht i investuar.
Ka orientim Jug-Lindje , Jug-Perendim
Shitet i Mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Informacione shtese

Siperfaqja
107
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament