APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK UNIVERS CITY!

2023-07-27 13:22   Real Estate   Tirana   79 views Reference: 499

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 72 000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje godine ne fazat perfundimtare te ndertimit ne kompleksin Univers City, ne autustraden Tirane-Durres.
Ka nje planimetri te rregullt dhe eshte i organizuare ne:
Nje koridor shperndares
Nje sallon se bashku me kuzhinen
Nje ballkon i aksesueshem nga salloni
Dy dhoma gjumi
Dy tualete, nje dite dhe nje ne dhomen e gjumit matrimoniale
Pritet te jete i banueshem ne vitin 2024
Ka nje orientim shume te mire, jug-perendim, gje i cila ben te mundur ndricim natyral gjate gjithe dites.
Disponon kontrate porosie

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
88
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament