APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK !!

2023-05-09 11:32   Real Estate   Tirana   42 views Reference: 282

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 225 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1+2 per shitje tek Kopshti Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha.

Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes,kuzhina,2 dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon,2 tualete dhe 2 ballkone te bollshme,orientim lindje-perendim,siperfaqe totale 112m2

I mobiluar ne menyre bashkekohore i investuar ne rifinitura,ka akses te menjehershme me Liqenin e Tiranes dhe autostraden Tirane-Elbasan.

Ndodhet ne katin e 8(jo te fundit) te nje objekti te ri,me ashensor.Ka nje post parkimi me vlere 25.000 euro

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
112
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po