APARTAMENT 2+1+2+GARAZH PER QIRA !

2023-04-13 10:21   Real Estate   Vlorë   104 views Reference: 140

Vendodhja: Vlorë

Çmimi: 400 €


Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, kuzhine sebashku me sallonin, dy tualete dhe nje ballkon te madh. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pa banuar me pare. Gjithashtu disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake, ene kuzhine etj. Ka kondicioner dhe WIFI te paguar per 1 vit. Apartamenti disponon edhe 1 garazh privat prej 20 m2 te perfshire brenda vleres se qirase.

Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
103
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po