APARTAMENT 2+1+2+VERANDE PER QIRA TE KOMUNA!

2023-05-01 12:38   Real Estate   Tirana   114 views Reference: 215

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te mirembajtur me ashensor, te Komuna e Parisit.
Zona ne te cilen ndodhet e ben te pershtatshem per nje jetese komode, por edhe per biznes.
Ka nje hapsire totale prej 135 Metrash, 95 metra hapsire e brendshme, 30 metra verande dhe eshte i organizuar ne:
Nje koridor shperndares,
Nje sallon me aneks gatimi
Dy dhoma gjumi
Dy tualete
Nje verande me hapsire 30 Metra, qe aksesohet nga salloni dhe dhoma matrimoniale

Ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Ka orientim nga jugu, qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.
Vizibiliteti nga rruga kryesore ben te mundur shfrytezimin per biznes

Ne cmim nuk eshte i perfshire tatimi ne burim.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
135
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament