Apartament 2+1ne shitje te Liqeni i Thatë!

2023-06-01 15:45   Real Estate   Tirana   287 views Reference: 403

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 € Dakortesuar


Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,
2 dhome gjumi, 1 tualet, 1 verande
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92m²
Ndodhet në katin e 3 të një pallati i ri, me ashensor
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
92
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament