Apartament 2+1+Parkim te Kompleksi Panorama; Hipoteka

2023-04-12 10:02   Real Estate   Tirana   254 views Reference: 134

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 850 €


Ofrohet apartament me 2+1 prane ish-hipotekes ne Tirane.
Organizohet ne 1 sallon ndenje dhe ambjent gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete dhe 1 ballkon.

Kompleksi eshte nje nder me te kerkuarit ne Tirane, me cilesi te larte ndertimi, me ashensor dhe mireadministrim.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Per informacione te tjera apo vizite ne prone, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po