Apartament 2+1+post parkimi me qira prane Maternitetit te Ri!

2023-05-15 11:09   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 299

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 € Dakortesuar


Ofrohet me qira apartament i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe 85 m2 ne katin e 8 ne nje objekt te mireadminstruar me 2 ashensore dhe kamera sigurie, prane Maternitetit te Ri, zone qe ofron te gjitha facilitetet.
Organizohet ne ambient dite & gatimi me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet personal, dhome garderobe dhe nje tualet dite.
Apartamenti eshte i investuar nisur nga shtrimi me parket, sistem kondicionimi, oxhak funksional, mobilim cilesor.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi ne katin -1 dhe tatimi ne burim prej 15%.

Informacione shtese

Siperfaqja
95
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament