Apartament 2+1+post parkimi ne shitje tek tegu

2023-05-16 13:27   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 312

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 250 000 €


apartament 2+1+2 ne shitje ne nje nga rezidencat prane teg
siperfaqe 124m2
i sapoperfunduar dhe i pabanuar me pare
disponon dhe nje parkim te perfshire ne cmim

Informacione shtese

Siperfaqja
124
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po