APARTAMENT 2+1+VERANDE PER SHITJE TE JORDAN MISJA!

2023-04-24 13:50   Real Estate   Tirana   43 views Reference: 189

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 116 000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor te Rruga Jordan Misja (Rruga e Burgut).
Ofrohet plotesisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne:
Nje koridor shperndares, nje sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje verande prej 88.33 metrash ne total, 59metra hapsire e hapur dhe njera nga dhomat eshte nje hapesire prej 30 metrash qe eshte mbyllur nga veranda.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
162
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament