Apartament 3+1 me super pamje ne shitje te Liqeni i Thate!

2023-04-04 11:56   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 86

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 220 000 €


Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 3+1+2 me siperfaqe totale 133 m2 dhe siperfaqe neto 121.3 m2 ne katin e 1 banim ne nje objekt te 10 viteve te fundit i mireadminstruar me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne kryeqytet, te zona e Liqenit te Thate, me super pamje.

Kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacione shtese

Siperfaqja
133
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament