Apartament 3+1 ne shitje tek Kodra e Diellit!

2023-05-05 10:49   Real Estate   Tirana   36 views Reference: 250

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 132 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne rezidencen e re Kodra e Diellit (Zgjatimi i Kodres se Diellit 1). Ka nje planimetri te rregullt drejtkendore ku hyrja realizohet nepermjet korridorit shperndares. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, nje sallon te madh dhe nje tualet te bollshem.

Rezidenca eshte e njohur per cilesine e ndertimit, dhe per hapesirat rekreative. Zona shquhet per pamjen mbreselenese te Tiranes si dhe per ajrin e paster.

Apartamenti ka dhe 2 poste parkimi opsionale me cmim ekstra.

Informacione shtese

Siperfaqja
109
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po