Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Magnet!!!

2023-05-15 12:39   Real Estate   Tirana   29 views Reference: 302

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 319 000 €


Shitet apartament 3+1 tek kompleksi magnet me hipoteke

i mobiluar

disponon dhe garazhd me cmim extra

kati i 8

Informacione shtese

Siperfaqja
166
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament