Apartament 3+1 per qera tek KristalI!

2023-04-10 13:15   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 125

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 650 €


Jepet apartament 3+1 me 2 tualete per qera tek Qendra Kristal tek Komuna e Parisit!

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te mireadministruar me ashensor.

Organizohet ne nje sallon te bollshem ku kuzhina eshte e vecuar nga pjesa e ndenjes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Per me teper informacione na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
120
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament