APARTAMENT 3+1 PER SHITJE PERBALLE DORO HOTEL!

2023-03-29 13:38   Real Estate   Tirana   628 views Reference: 44

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 €


Apartament 3+1+2 per shitje tek 21 Dhjetori, rruga Muhamet Gjollesha.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues me siperfaqe 92m2, ka nje organizim shume te mire te brendshem.
Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1 tualet dhe dy ballkone me pamje nga rruga kryesore.
Vendodhja e apartamentit, ne Unaze, perball Universitetit te Spoteve
Duke qene se ka vizibilitet maksimal nga rruga kryesore eshte ideale te perdoret dhe si ambient biznesi.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, orientimi i apartamentit eshte Perendim.
Per me teper informacon ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
93
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament