Apartament 3+1+2 + garazh per 600/muaj!

2023-07-06 09:13   Real Estate   Tirana   26 views Reference: 480

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 € Dakortesuar


Apartament 3+1+2 + garazh per 600€/muaj, tek Kompleksi ''AnA'',
Apartamenti ndodhet tek nje nder komplekset me familjar te qytetit prane Rruges se Elbasanit. (Qyteti Studenti)

Organizohet nga ambienti i dites me hapesira spazicioze, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi (dhoma matrinoniale ka tualet personal), tualet qendror, korridor shperndares dhe 3 ballkone te cilet akseson nga ambienti i dites dhe 2 dhoma gjumi. Dhoma matrimoniale ka dhe hapesire garderobe.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i inevstuar ne detaje.

Ne koridorin shperndares ndodhet dhe nje depo. Aset i shtuar i apartamentit eshte dhe garazhdi ne katin 0 perfshire ne cmim.


Ne cmim nuk eshte i perfshire tatimi prej 15%

Informacione shtese

Siperfaqja
135
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po