APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TE SHALLVARET!

2023-04-03 12:12   Real Estate   Tirana   91 views Reference: 67

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 €


Jepet me qira apartament 3+1 ne qender te qytetit.
Me nje siperfaqe te brendshme 145.3 m2, apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme , nje sallon i bollshem, kuzhine e vecuar ,dy tualete te medhenj, tre dhoma gjumi dhe nje ballkon.
Pervec zones e cila ofron facilitete te ndryshme si dhe qetes, privatesi dhe mobilitet, apartamentin e karakterizon investimi i brendshem qe sapo eshte investuar.
E pajisur me elektroshtepiake me markat me cilesore ne treg! Ojentimi Lindje, Jug.
Cmimi eshte neto.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni !!!

Informacione shtese

Siperfaqja
160
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament