APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TEK 21 DHJETORI!

2023-05-01 12:51   Real Estate   Tirana   123 views Reference: 216

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 650 €


Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me dy ashensore, prane Market Joena, tek 21 Dhjetori.

Ka nje planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne:

Nje koridor shperndares

Dy tualete

Nje sallon me aneks gatimi

Tre dhoma gjumi

Nje ballkon i bollshem

Orientimi i favorshem, nga perendimi, ben qe apartamenti te jete i ndricuar gjate gjithe dites ne menyre natyrale.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar dhe posedon te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme

Per me shume informacion ,apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
117
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament