APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE SARANDE!

2023-04-14 11:37   Real Estate   Sarandë   152 views Reference: 159

Vendodhja: Sarandë

Çmimi: Na Kontaktoni


Shitet Super Apartament 3+1+2 në Sarandë.
Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,
3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualet, 1 ballkon me pamje fantastike nga deti, ne vijen e pare mbi Shetitore.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89.7m²
Apartamenti eshte i gjithi i investuar ne detaj, e mobiluar ne menyre bashkohore
Ndodhet në katin e 2 të një pallati te ri te miradministruar

Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
89
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament