Apartament 3+1+2 prane Pazarit, Rr. Hoxha Tahsin

2023-04-03 13:42   Real Estate   Tirana   104 views Reference: 70

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Apartament 3+1+2 plot hapesire prane Pazarit te Ri, tek rr. Hoxha Tahsin.
Apartamenti eshte pjese e nje godine 4-kateshe, shume te mirembajtur.

Organizimi si me poshte: Ambjenti i ndenjes dhe gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Mobilim bashkekohor duke krijuar keshtu nje hapesire te ngrohte e te rehatshme.

Per cdo informacion me shume, jeni te lutur te me kontaktoni

Informacione shtese

Siperfaqja
150
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private