APARTAMENT 3+1+2+GARAZH PER SHITJE NE SARANDE!

2023-04-14 12:03   Real Estate   Sarandë   33 views Reference: 160

Vendodhja: Sarandë

Çmimi: 168 000 €


Shitet Super Apartament 3+1+2, ballkon+ garazh në Sarandë.
Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me koridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,
3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete, 1 ballkon me pamje fantastike nga deti.
Ka një sipërfaqe prej 141m², i gjithi i investuar ne detaj, e mobiluar ne menyre bashkohore
Ndodhet në katin e 3 të një pallati te ri, te miradministruar.
Apartamenti gjithashtu ka mundesine e riorganizimit dhe ndarjes ne 2 apartamente te vecuar per investim.
Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
141
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament