APARTAMENT 3+1+2PER E QIRA TE KOMUNA E PARISIT!

2023-08-10 09:51   Real Estate   Tirana   119 views Reference: 505

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te mireadministruar, me ashensor te Komuna e Parisit.
Eshte i organizuar ne:
Nje sallon se bashku me kuzhinen
Tre dhoma gjumi, njera prej te cilave me tualet te brendshem
Dy tualete ne total, nje dite dhe nje ne njeren prej dhomave
Dy ballkone te aksesueshem nga dhomat e gjumit

Ne te gjitha hapesirat ka sistem kondicionimi te ri, te pa perdorur me pare.
Prona eshte e pershtatshme jo vetem per banim, por edhe per tipologji te ndryshme biznesi.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar, por mund te vendoset kuzhina ne baze te kerkeses.
Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
130
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament