Apartament 3+1+post parkimi me qira tek Pazari Ri!

2023-04-12 14:23   Real Estate   Tirana   147 views Reference: 135

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Apartament 3+1+ garazh me qira prane Pazarit te ri.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Organizohet ne sallon, ambient ngrenieje, kuzhine, dhome matrimoniale, dhome femijesh dhe tualet. Ofrohet totalisht i mobiluar dhe me mundesi parkimi.

Shume prane qendres se qytetit. Zona ofron qetesi, dhe cdo facilitet per nje jetese komode.

Cmimi 700 Euro/muaj

Per me teper informacion na kontaktoni

REMAX

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private
Parking
Po