Apartament i sapo investuar 2+1 te Kodra e Diellit!

2023-05-08 12:34   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 271

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 95 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte tek Kodra e Diellit.

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri te vitit 2016 ne katin e 2 ka siperfaqe totale 68m2.

I sapo investuar dhe i pabanuar me pare organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne ambientet e apartamentit, salloni+kuzhina,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

*Mundesi ideale per investim*

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament