APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TE DELIJORGJI !

2023-04-03 12:07   Real Estate   Tirana   225 views Reference: 66

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 700 €


Jepet me qira apartament 3+1+2 plus 1 ballkon i madh tek Kompleksi DELIJORGJI !
Eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme me dalje ne verande. Dhome matrimoniale me tualet te brendshem dhe dalje ne ballkon, dhoma e dyte me dalje ne ballkon, tualeti i dites dhe nje lavanderi. I mobiluar totalisht me te gjitha aksesoret e nevojshem per nje jetese komode. Sistem kondicionimi, i shtruar me parket industrial etj.
Kompleksi ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Siguri 24/7, restorant, bar etj,
Per me shume informacion ,me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
170
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament