Apartament me qira 2+1 Kodra e Diellit

2023-05-05 11:08   Real Estate   Tirana   145 views Reference: 251

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 650 € Dakortesuar


Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi Kodra e Diellit 1

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m² dhe organizohet ne forme dupleksi ku kemi nje sallon te madh,dy dhoma gjumi nje mini studio dhe nje tualet.
Apartamenti ka dhe nje post parkimi i cili perfshihet ne cmim.

Informacione shtese

Siperfaqja
115
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po