Apartament modern me qira ne Myslym Shyr!

2023-06-02 11:51   Real Estate   Tirana   128 views Reference: 405

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Ofrohet apartament modern, i arreduar me stil per qira ne Myslym Shyr, ne nje nga ndertimet me te mira te zones.

Apartamenti ka 1 dhome gjumi, ambjentin e ndenjes dhe gatimit, tualet si dhe 1 ballkon.

Mos humb rastin per ta patur. Me kontakto per cdo informacion te metejshem!

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament