Apartament ne shitje 1+1 ne Astir per 68'000 Euro!

2023-04-04 14:30   Real Estate   Tirana   50 views Reference: 98

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 68 000 €


Apartament ne shitje 1+1 ne Astir per 68'000 Euro!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili eshte ne ndertim e siper, prane Viles L ne Astir, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode, si dhe aksesin direkt me rruget hyrese dhe dalese te kryeqytetit.
Ka nje siperfaqe prej 74m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, nje tualet, nje ballkon, si dhe nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve.
Rezidenca eshte nje nga me te mirat ne zone, me punime cilesore ku vlejne te theksohen,
- fasada e ventiluar, cilesia me e larte e termoizolimit,
- vetratat plastike, dopioxham, me gaz argon,
- parket laminat, ne te gjithe siperfaqen e apartamentit,
- sistemi i kondicionimit qendror multisplit, etj.
Rezidenca aktualisht eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne fillim te 2024.
Per me shume informacion kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
74
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament