Apartament ne shitje 1+1 tek Rruga Jordan Misja

2023-05-29 14:30   Real Estate   Tirana   50 views Reference: 391

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 99 000 € Dakortesuar


Shitet Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja
Siperfaqe 70 m2, , kati i 7 ( i fundit) ne pallat te ri me ashensor, me Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi, dhe tualeti.
Nje zone shume e zhvilluar qe lidhet vetem 5 minuta me Bulevardin e ri, Stacioni i Trenit.

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament