Apartament ne shitje 1+1, totalisht i mobiluar ne Kombinat per 55'000 euro!

2023-05-08 11:21   Real Estate   Tirana   47 views Reference: 268

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 55 000 € Dakortesuar


Apartament ne shitje 1+1, totalisht i mobiluar ne Kombinat per 55'000 euro!
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues prane shkolles "Myslym Keta" ne Kombinat.
Ka nje siperfaqe neto prej 63m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + aneksin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori qe ben shperndarjen e ambienteve.
Orientimi eshte lindje-perendim, cka perkthehet ne ndricim natyral pergjate gjithe dites.
I investuar ne rifinitura, instalime elektrike-hidraulike dhe i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore.

Informacione shtese

Siperfaqja
63
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po