Apartament ne shitje, 2+1 tek "Garden Residence Turdiu" per 82000 Euro!

2023-05-08 11:38   Real Estate   Tirana   151 views Reference: 269

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 82 000 € Dakortesuar


Apartament ne shitje, 2+1 tek "Garden Residence Turdiu" objekti me i mire ne zone per 82’000 Euro!
Apartamenti ndodhet ne katin e 10, pjese e nje rezidence te mirenjohur, aktualisht ne ndertim e siper, me punime cilesore, tek ish- Fusha e Aviacionit, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode dhe aksesin me rruget kryesore te Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale prej 78m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave e pershtatur, nje tualet, ballkoni me pamje te lire dhe nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve.

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament