APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT!

2023-05-25 13:29   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 373

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 113 300 € Dakortesuar


Apartament ne shitje 2+1 ne faze perfundimi.
Organizohet ne sallon ndenje me dalje ne ballkon,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje depo.Siperfaqe totale 86m2
Ndodhet ne katin e 4 banim me orientim Veri-Perendim prane ish fushes se aviacionit dhe Laprakes.
Mundesi parkimesh ne katin -1 me pagese ekstra.
Perfundon ne Qeshor te ketij viti.

Informacione shtese

Siperfaqja
86
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament