Apartament ne shitje 2+1 tek Rez. Aura, buze rruges "Dritan Hoxha"!

2023-06-06 13:07   Real Estate   Tirana   29 views Reference: 411

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 119 500 € Dakortesuar


Apartament ne shitje 2+1 tek Rez. Aura, buze rruges "Dritan Hoxha"!
Apartamenti ndodhet ne nje prej residencave me me emer ne kryeqytet, aktualisht ne ndertim e siper, fare prane Kupoles, ne Laprake, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode, si dhe aksesin direkt me rruget hyrese dhe dalese te kryeqytetit.
Ka nje siperfaqe prej 104m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon.

Aktualisht ne ndertim perfundon ne fillim te vitit 2024

Informacione shtese

Siperfaqja
104
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament