Apartament ne shitje 3+1 Kodra e Diellit!

2023-05-26 08:10   Real Estate   Tirana   233 views Reference: 378

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 174 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 2!
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje prej godinave ne perfundim tek pjesa e zgjerimit. Ka nje siperfaqe totale prej 134.31 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon kuzhine, tre dhoma gjumi, dhe dy tualete.
Planimetria eshte katrore dhe e shrytezuar e gjitha.
Rezidenca ofron te gjitha facilitet e mundshme per nje jetese komode,mund te jete e pershtatshme edhe per investim pasi jepet me qira te konsiderueshme

Informacione shtese

Siperfaqja
134
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament