Apartament - Në Shitje - Astir - Unaza e Re, Shqipëri

2023-07-06 10:36   Real Estate   Tirana   63 views Reference: 484

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 80 000 €


Apartamenti ndodhet në Astir, pranë Syri Tv, në një zonë që të ofron facilitete të shumta.
Apartamenti është i strukturuar si 1+1, organizohet nga një korridor hyrës, dhomë ndjenje plus guzhinë, e lidhur me njërin nga ballkonet; një dhomë gjumi plus ballkon i veçuar. Mobilimi modest
.
Prona ndodhet në katin e dytë, ka orientim nga Perëndimi dhe disponon certifikate pronësie.
Sipërfaqja totale =74.73m2
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament